• İndirimli fiyat

Colgate Hassasiyete Pro Çözüm Diş Macunu+ Colgate Slim Soft Fırça Hediye

32,90 ₺
29,61 ₺ 10% kazanın
Vergi dahil

Bir adetten fazla alın ekstra indirim fırsatını yakalayın!

Adet Birim fiyat Toplam fiyat
3
27,97 ₺
98,70 ₺
83,90 ₺
15%

Referans: 8693495049146

Anında ve uzun süreli rahatlama sağlayan florürlü diş macunu, Colgate Hassasiyete Pro-Çözüm Diş Macunu 75 ml Colgate Slim Soft Diş Fırçası Hediye.

Adet

Sipariş Destek Hattı : 0 (224) 329 02 68

1) Colgate Pro-Çözüm Diş Macunu 75 ml

Özellikler:

Diş etleriniz çekildiğinde, dişlerinizin mine tarafından korunamayan bölümleri açıkta kalır. Bu durum dişinizin merkezine(pulpaya) giden mikroskobik kanalların(dentil tübüllerinin) açığa çıkmasına neden olur. Bu yüzden dişleriniz hava ile sıcak, soğuk ya da tatlı yiyecek ve içeceklerle temas ettiğinde, duyuların bu kanallar tarafından direkt olarak sinirlere iletilmesi ağrılı diş hassasiyetine sebep olur. Hassaslaşan bu dişlerin yüzeylerinde renk değişimine eğilim olabilir. Diş hassasiyeti için üretilmiş diş macunlarının çoğu, ağrıyı uyuşturarak etkisini gösterir. Colgate Pro-Çözüm Diş Macunu 75 ml ise, hassas sinirlere giden mikroskobik kanalları doldurarak ağrıyı engeller. Düzenli kullanımda, diş hassasiyetine karşı uzun süreli bir koruma tabakası oluşturur. Aşındırıcı etkisi azaltılmış yeni formülü ile nazik ve etkili bir şekilde lekeleri çıkarırken, dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Anında rahatlama sağlamak için hassas dişlere parmak ucuyla nazikçe 1 dakika masaj yapılarak direkt olarak Colgate Pro-Çözüm Diş Macunu 75 ml uygulayabilirsiniz. Uzun süreli rahatlamak için yumuşak bir diş fırçası ile dişlerinizin hassas kısımlarını fırçalayınız. Günde 2 kez fırçalayınız ve 6 yaş ve daha küçük çocuklarda; yutmayı önlemek amacıyla fırçanın üzerine nohut büyüklüğünde sürünüz. Çocuklar fırçalama sonrasında tükürmeli ve ağızlarını bol suyla çalkalamalıdır.

İçerik:

Calcium carbonate, aqua, sorbitol, sodium lauryl sulfate, aroma, sodium monofluorophosphate, cellulose gum, sodium bicarbonate, tetrasodium pyrophosphate, sodium saccharin, benzyl alcohol, xanthan gum, limonene, cı 77891

1) Colgate Slim Soft Diş Fırçası

Özellikle hassas diş ve diş etine sahip olan kişiler için günlük kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır. 17 kat ince uçlu fırça kılları ile dar diş aralarına ve diş eti çizgisine ulaşarak derin ve etkili bir temizlik sağlar. Küçük fırça başı ile sayesinde en zor ulaşılan arka dişlere bile ulaşır ve nazikçe temizler. Diş hekimleri diş fırçanızı her 3 ayda 1 değiştirmenizi öneriyor.

Colgate
8693495049146

aynı kategoride bulunan diğer 10 ürün: